Вантажний бус чи
газель - як обрати вантажний автомобіль?

При необхідності замовити вантажне таксі, дуже важливо звернути увагу на вид вантажу, оскільки для цього підходить не кожен автомобіль. В арсеналі багатьох компаній з перевезення є вантажівки, які призначені для транспортування окремих груп товарів. Наприклад, для швидкопсувних продуктів потрібні рефрижератори, сипучі – перевозяться у контейнерах, а наливні – у цистернах. Для транспортування власних речей чи меблів з офісу, також є декілька варіантів автомобілів. Мувінгова компанія «Переїзд? ЛЕГКО!» надає транспортні послуги на перевезення у Хмельницькому та області.

Як обрати вантажне таксі у Хмельницькому?

Вантажне таксі – це вдале рішення для здійснення переїзду. Щоб зберегти цілісність речей, варто довірити цю справу професіоналам. Одним з найважливіших питань безпеки транспортування меблів – є правильний вибір вантажного транспорту. Спеціальне обладнання в автомобілі допомагає закріпити конструкцію, зробивши її нерухомою під час перевезення. Крім того, професіонали радять скористатися послугами вантажників зі стажем, які також мають все необхідне знаряддя для упакування та перенесення меблів.

Оскільки вибір вантажного таксі – це відповідальний процес, від якого залежить безпека майна замовника, краще цю справу довірити професіоналам. На сьогоднішній день, компанії з перевезень мають великі автопарки з різноманітними автомобілями. Вони відрізняються об’ємом кузова та вантажопідйомністю. Крім того, вантажівки можуть бути обладнаними гідбортом з однієї або кількох сторін.

Зробити правильний вибір вантажного автомобіля можуть оператори мувінгової компанії. Щоб це зробити, замовник повинен повідомити парамтри меблів, які треба перевезти на нове місце мешкання. Мувінгова компанія «Переїзд? ЛЕГКО!» надає знижку до 20% на здійснення перевезень по місту, які здійснюються автомобілями бус або газель.

Вартість послуг з перевезення від компанії «Переїзд? ЛЕГКО!»

Варто пам’ятати, що ціна на послуги з транспортування речей та меблів залежить від типу вантажного автомобіля та об’єму майна. Автопарк компанії «Переїзд? ЛЕГКО!» має різноманітні, які найліпше підходять для перевезення речей, меблів, сейфів та банкоматів. Кожна одиниця автомобільної техніки має в арсеналі листи картону різної величини, вантажні ковдри, та саме головне – спеціальні ремені для фіксації конструкції.

В мувінговій компанії у Хмельницькому та області можна замовити такі автомобілі.

  1. Вантажні бус та газель, з об’ємом кузова до 10 м3. Авто мають таки габарити: висота – 1,8м; ширина – 1,7м; довжина – 3,3-3,7м; максимальна вантажопідйомність – 1 500кг. Вартість послуги складає 200 грн за годину при перевезенні по мсту. У разі необхідності виїхати і область – 11,5 грн за кожний кілометр в одному напрямку. Мінімальна сума замовлення складає 400 грн в межах міста (до 2 годин роботи).
  2. Вантажний бус, з об’ємом кузова до 14 м3. Його габарити становлять: висота – 2,1м; ширина – 2,2м; довжина – 4м; вантажопідйомність – до 2 000кг. Вартість експлуатації такого автомобіля становить 300 грн за 1 годину в межах міста, та 15,5 грн за 1км за межами міста в одну сторону.
  3. Вантажний автомобіль з кузовом до 25 м3. Габарити дорівнюють: висота – 2,3м; ширина – 2,06м; довжина – 4,95м; максимальна вага, яку він може перевести 3 000кг. Ціна оренди такого вантажника за 1 годину становить 400 грн у межах міста, та 21,5 грн – при необхідності виїхати в область в одну сторону. Мінімальний час замовлення вантажного автомобіля становить 2 години, та коштує 800 грн.
  4. Вантажний автомобіль з об’ємом кузова до 35м3. Його габарити становлять: висота та ширина – 2,37м; довжина сягає 6м; максимальне навантаження – 5 000кг. Оренда вантажівки коштує 550 грн за 1 годину по місту, та 24,5 грн за його межами в одну сторону. Мінімальний час замовлення 2 години, вартість послуги складає 1 100 грн.

Чому більшість обирає переїзд з нами?

Ознайомившись з технічними характеристиками, які знаходяться у власності мувінгової компанії «Переїзд? ЛЕГКО!», кожен замовник має можливість самостійно обрати транспорт для перевезення речей. Це дозволить зекономити кошти, при невеликій кількості вантажу, та умістити всі меблі в один автомобіль, у разі значного об’єму, маси та кількості майна.

Оптимальним варіантом для перевезення речей без багатої кількості меблів – є експлуатація буса. Він має мінімальну вартість на послуги, а об’єм кузова дозволяє вмістити пару диванів та невеличку шафу.

Відміною рисою компанії «Переїзд? ЛЕГКО!» є можливість найняти не тільки вантажний автомобіль, але й професійних вантажників. Вони з легкістю спакують речі та меблі, спустять та піднімуть на потрібний поверх, та розставлять все по місцях.

Заказати послуги в Хмельницькому можна за телефонами, вказаними на сайті або заповнити форму в режимі он-лайн. Компанія гарантує збереження речей. У разі їх пошкодження, власнику буде компенсована вартість у повному об’ємі.