Яким вимогам повинні відповідати професійні вантажники?

Переїзд любого типу завжди викликає багато незручностей. Це стосується зміни адреси квартири, будинку чи офісу. Мешканці Хмельницького та області можуть звернутися до мувінгової компанії «Переїзд? ЛЕГКО!» та отримати повний пакет послуг.

Як правильно обрати вантажників?

Однією з найпоширеніших помилок, якої припускаються люди під час переїзду – є перевезення меблів і інших речей своїми силами. Це викликано бажанням зекономити власні кошти, а також недовіра стороннім людям.

Вантажники, які працюють в нашій компанії мають великий досвід. Вони знають конструкцію меблів, і можуть з легкістю розібрати та зібрати усі шафи, ліжка ті інші габаритні речі. До вартості послуг входять упакування меблів у вантажні одіяла, завантаження їх до автомобіля, перевезення, підйом на потрібний поверх та розстановка по місцях.

Щоб зробити замовлення, потрібно повідомити оператору, який вид перевезення вам потрібен, оскільки квартирні та офісні речі значно різняться. Також від вибору автомобіля залежить кількість вантажників. Бус або газель мають об’єм кузова не більше 10м3. В такому випадку досить 2 спеціалістів. Якщо замовляють вантажний автомобіль, в якому об’єм кузова від 25 до 35м3, потрібно 4-6 чоловік.

Вантажники компанії відповідають таким вимогам:

 • ·         на замовлення приїжджають заздалегідь, без запізнень;
 • ·         працюють у фірмовому одязі, що дозволяє їх ЛЕГКО впізнати;
 • ·         мають у своєму арсеналі спеціальні ремені для безпечного перенесення меблів, холодильників та навіть музичних інструментів, таких як фортепіано та рояль;
 • ·         набори професійного інструменту дозволяють ЛЕГКО розібрати габаритні меблі, ліжка та дивани;
 • ·         в разі потреби, спеціалісти можуть привезти пакування для речей та меблів (про це треба повідомити оператора, під час оформлення замовлення);
 • ·         мають досвід роботи;
 • ·         не знаходяться у стані сп’яніння під час виконання своїх обов’язків;
 • ·         працюють без простоїв, не намагаючись штучно збільшити час на виконання замовлення;
 • ·         обережно поводяться з речами.

Вантажники у місті Хмельницький та області від компанії «Переїзд? ЛЕГКО!» надають такі послуги:

 • ·         упаковка та розпакування речей, товарів, меблів замовника;
 • ·         завантаження меблів до вантажного автомобіля та їх розвантаження;
 • ·         спуск та підйом меблів та речей на поверх, та розстановка їх по місцях.

При замовлені послуги, треба звернути увагу на норми розрахунку навантаження на одну людину. Для вантажників мувінгової компанії «Переїзд? ЛЕГКО!» вони складають:

 • ·         максимальне разове навантаження на 1 персону – не більше 60 кг;
 • ·         одноразовий обсяг, який він буде переносити – має бути не більше 0,7 м3.

Послуги вантажників оплачуються за кожну годину або за повний день. Це залежить від вимог і роботи замовника. Клієнт може самостійно розрахувати вартість перевезення меблів. В мувінгової компанії діє такий тариф на послуги 1 вантажника:

 • ·         1 година – 100 грн;
 • ·         повний день (8 годин) – 720 грн.

При цьому варто пам’ятати, що мінімальний час замовлення складає 2 години (200 грн.).

Умови праці вантажників:

 • ·         при замовленні послуги погодинно – десяти хвилинна перерва кожну годину;
 • ·         при замовленні вантажників на повний робочий день (8 годин) – кожної години десяти хвилинна перерва, а також 30 хвилинна перерва на обід через 4 години від початку праці;
 • ·         вартість за неповну робочу годину округляють до 15 хвилин.

При скасуванні замовлення варто пам’ятати, що безкоштовно це можна зробити якщо відмовитися від послуг компанії більше, ніж за годину до початку робіт. Якщо до начала запланованого часу залишилось до 60 хвилин – це буде коштувати 50 грн/чол.

Послуга переїзд «під ключ»

Мувінгова компанія надає пакет послуг переїзд «під ключ». У сучасному житті це зручно та надійно, оскільки вільний від пакування час можна провести з родиною або вирішити важливі справи. Таку послугу можна замовити для переїзду квартири або офісу. Спеціалісти компанії проводять пакування швидко та якісно. Для цього використовується власний пакувальний матеріал. Габаритні меблі розбираються, та огортаються спеціальними ковдрами, щоб уникнути пошкодження під час перенесення та транспортування.

Спеціалісти компанії з перевезення компанії гарантують виконання своїх зобов’язань у найкоротшій термін. Роботи проводяться за допомогою професійного інструменту фірми «BOSCH» та іншим професійним обладнанням, яке застосовується для розбору і складання меблів.

Щоб замовити послуги спеціалістів мувінгової компанії можна скористатися декількома способами: заповнити форму на сайті або подзвонити за телефонами, вказаними на головній сторінці. Під час оформлення замовлення, треба вказати адресу відправлення та доставки, об’єм речей, дату та час перевезення, свої контактні дані.

Замовляючи послуги в мувінговій компанії, власник речей може бути впевненим у надійності та якості робіт. У разі пошкодження меблів, компанія компенсує їх ремонт або вартість у повному обсязі.