Секрети вдалого квартирного переїзду

Позитивні емоції від придбання нового житла часто затьмарюються очікуванням переїзду. Як спакувати речі та нічого не забути? Чи не впустять вантажники на підлогу ящик з дорогоцінним сервізом? Як зекономити на послугах мувінгової компанії? Чи не постраждають від транспортування улюблені меблі? Багато важливих питань крутиться в голові напередодні квартирного переїзду. За умови розумного ставлення до організації пакування та перевезення речей, переїзд квартири обійдеться недорого й промине дуже швидко. Хочете скоріше опинитися у новому житлі? Нижче ви знайдете кілька корисних порад, що дозволять вам уникнути турбот за меблі та посуд!

Плануємо з розумом

Перевезення квартири – чудова можливість позбутися мотлоху та очистити майбутнє помешкання. Як відомо, переїзд – це нове життя, яке треба починати без зайвих речей. Перш за все, необхідно вирішити, що з наявного у вашій квартирі поїде до нового дому, а з чим доведеться попрощатися. Другим пунктом в підготовці буде складання списків речей. Писати потрібно все – від дивану до кількості столових ложок – ви ж не хочете нічого забути?

Правильно складений список збереже дорогоцінний час та сили, тому розділіть усі речі за категоріями та запишіть на одному аркуші. На іншому аркуші складіть докладний план дій, що супроводжують переїзд від початку до кінця: розрахувати обсяг речей, замовити автомобілі, домовитися з вантажною бригадою, порахувати необхідну кількість та знайти матеріали для пакування. Якщо у вас є діти чи домашні улюбленці, варто підшукати довірену особу, що догляне за ними у день переїзду, або придбати клітку для перевезення тварин та ознайомити дітей з правилами безпеки.

Завчасно готуємося до переїзду

Після визначення дати переїзду та узгодження усіх нюансів з транспортною компанією, варто почати закупівлю необхідних пакувальних матеріалів.

Для вдалого переїзду та збереження речей у належному стані вам знадобиться:

 • коробки з картону;
 • водонепроникна плівка;
 • спеціальний папір;
 • гофротари;
 • поліетиленові торбинки;
 • липка стрічка;
 • достатня кількість канцелярських ножиків.

Варто також заздалегідь запросити майстра, який від’єднає побутову електротехніку. Звичайно, кваліфіковані мувінгові компанії займаються цим власноруч, розраховують кількість та забезпечують клієнта якісними пакувальними матеріалами. Послуга переїзду «під ключ» позбавляє вас будь-яких турбот за умови звернення до професіоналів. При узгодженні деталей переїзду, зазвичай, підписується відповідний договір, у якому зазначається відповідальність перевізника за можливе ушкодження речей. Статистика свідчить: нераціональне та неуважне пакування з порушеннями норм безпеки призводять до втрати та ушкодження меблів у третині випадків.

Не полінуйтеся продумати схему розташування речей у новому помешканні. Якщо вантажники будуть розуміти завчасно, до якої кімнати їм заносити той чи інший пакунок, переїзд пройде швидше та приємніше.

Правильно пакуємо речі

Приблизно за тиждень до переїзду варто почати пакування особистих речей. Гроші, документи та цінні речі краще скласти в окрему коробку та перевезти особисто. Іноді варто застрахувати своє майно на випадок втрати чи ушкодження – гарантія фінансової безпеки ще нікому не зашкодила.

Перед фасуванням особистих речей у коробки, запакуйте їх у пакети, папір або плівку. Тендітні, крихкі речі, посуд та техніку краще попередньо обгорнути пузирчастою плівкою. Пам’ятайте, що важчі речі мають лежати на дні коробки, а між скляними або фарфоровими речами краще розмістити тканину. За категоріями першого списку складайте речі в окремі коробки – так буде простіше на новому місці знайти усе необхідне. Не нехтуйте маркуванням коробок і пакетів! Міні-списки можна написати олівцем або маркером, а на деталях меблів можна поставити знаки, що спростять процес їх збору на новому місці.

Обираємо компанію-перевізника

Квартирний переїзд – справа тонка, і впоратися з нею самотужки буде дуже важко. Сучасні мувінгові компанії оперативно займаються переїздами «під ключ» та уважно ставляться до речей. Кваліфіковані вантажники, що мають багатий досвід та володіють знаннями про пакування і перевезення речей, візьмуть на себе усі турботи, пов’язані з транспортуванням ваших пожитків. Професіоналізм фірми визначити просто: дізнайтеся, чи пропонує компанія увесь спектр послуг, від пакування особистих речей до розпакування та прибирання сміття.

Мувінгова компанія «Переїзд? ЛЕГКО!», що працює у місті Хмельницький, пропонує своїм клієнтам:

 • європейський рівень обслуговування;
 • пакувальні матеріали високої якості;
 • проведення квартирного переїзду на будь-якому етапі;
 • знижку 5% при замовленні послуг через сайт;
 • різні пакети послуг в залежності від обсягу та місткості речей;
 • цілодобове обслуговування та підтримку менеджерів;
 • гарантію повного відшкодування ушкоджених або втрачених речей.

Ми перетворимо ваш квартирний переїзд на свято!