Корисні поради по перевезенню дивану

Перевезення м’яких меблів - одне з найскладніших завдань, які може отримати мувінгова компанія. Цілісність та неушкодженість диванів, крісел, пуфиків та інших меблів з оббивкою багато в чому залежить від уважності та відповідальності персоналу. Необхідно також правильно розрахувати вантажну місткість транспорту, якісно запакувати диван, щоб не пошкодити тканину при перевезенні, та обережно підняти предмет інтер’єру на потрібний поверх. Як врахувати всі нюанси та забути про турботи під час перевезення дивану? У нашій статті ви дізнаєтеся, як організувати транспортування дивану в Хмельницькому без зайвих клопотів.

Які труднощі можуть виникнути?

Меблі - важлива складова щоденного життя людини. Охайний зовнішній вигляд та гарний стан м’яких меблів радують очі, підіймають настрій та забезпечують затишок в домі. Проте при переїзді виникає загроза пошкодження улюбленого дивану, адже цей габаритний вантаж потребує особливого ставлення. Без дотримання техніки безпеки є можливість зіпсувати презентабельний вигляд дивану.

Дивани бувають розкладні та не розкладні, одно- та двоспальні, вони можуть складатися з двох або трьох частин (м’яка частина, каркас та пристінна дошка), мати різну оббивку (тканина, шкіра чи інший матеріал), а також містити суцільні конструкції. Відповідно до особливостей дивану та вашого будинку, слід обирати транспорт та бригаду перевізників.

Як обрати автомобіль та скільки вантажників знадобиться?

Щоб перевезти диван, вам знадобляться послуги щонайменше двох вантажників та спеціальні такелажні ремені. Професіоналізм вантажників грає велику роль, адже транспортування частин дивану вимагає обережності та навичок. Треба слідкувати за тим, щоб деталі не билися об стіни та двері, а також заздалегідь визначитися, чи зможуть вантажники скористуватися ліфтом. Кожний елемент дивану має бути належно упакований та закріплений спеціальними ременями у кузові автомобілю, щоб при перевезенні не пошкодилися лаковані поверхні. Зазвичай, нерозбірний диван не фіксується, адже він достатньо важкий і не буде «літати» кузовом.

Як підібрати відповідне авто, щоб перевезти улюблений предмет інтер’єру швидко й недорого? Перш за все, транспорт повинен мати закритий кузов, жорсткі стінки та додатковий захист від вологи на випадок дощу. Усі дивани різні за габаритами, тому для вибору вантажного автомобіля треба заміряти довжину, ширину та висоту всіх елементів. Зауважте, що обсяг вантажного транспорту має на 10-15 % перевищувати обсяг дивану та інших меблів. Для цього можна самостійно провести розрахунки або звернутися до менеджера мувінгової компанії, що відповість на всі запитання та допоможе підібрати автомобіль.

Як правильно запакувати диван для перевезення?

Оскільки диван - одна з найгабаритніших частин інтер’єру, його треба розбирати та пакувати після винесення усіх інших речей, у просторому приміщенні. Для самостійного розбору дивану на деталі, достатньо мати ключі на 10, 12 та 14 розмірів, плоскогубці та пласку викрутку. Диван може мати підлокітники, ящики для білизни, сидіння та спинку тощо. Дрібну фурнітуру необхідно скласти у поліетиленовий пакет та герметично заклеїти, а частини, що не знімаються, варто додатково зв’язати.

Для захисту оббивки деталі дивану загортаються у пом’якшувальний матеріал - це може бути спеціальна тканина, пузирчаста плівка чи ковдра. Після цього диван обгортається стрейч плівкою, щоб захистити тканину від вологи та бруду під час завантаження до кузова або розвантаження на місці призначення. Диванні подушки також варто обгорнути стрейч плівкою. В холодну пору року після прибуття на нове місце не поспішайте знімати пакування - дайте меблям поступово звикнути до нового температурного режиму.

Чому варто звернутися до спеціалістів?

Ми створили спеціальний пакет послуг, щоб ви відпочивали та не хвилювалися про стан свого дивану та інших меблів.

Пакет послуг «Перевезення дивану» включає:

  • розбір та збір дивану;
  • окреме пакування складових дивану;
  • транспортування вантажу на будь-який поверх, до 6-го включно (за кожен наступний поверх - доплата в розмірі 30 грн.);
  • спеціалізовану техніку для перевезення дивану з можливістю фіксації усіх деталей;
  • знижку 5 % при оформленні замовлення на нашому сайті;
  • повну компенсацію ремонту або вартості дивану в разі механічного пошкодження.

Мувінгова компанія «Переїзд? ЛЕГКО!» вже багато років допомагає жителям міста Хмельницький у перевезеннях приватного та комерційного характеру. Ми працюємо за європейськими стандартами та підбираємо пакет послуг в залежності від потреб клієнта. Кваліфіковані вантажники, високоякісні пакувальні матеріали та індивідуальний підхід до ваших меблів перетворять переїзд у суцільне задоволення. Звертайтеся до нас цілодобово на сайті або за телефоном - і наші менеджери допоможуть вам організувати перевезення дивану!