Вантажне таксі у Хмельницькому: які бувають автомобілі

Переїзд – це непросте завдання, вирішити яке самотужки зможе не кожний. Якісна підготовка та реалізація перевезення квартири, офісу чи навіть торгової точки – це велика кількість обов’язків, які водночас падають на плечі людині. Вкрай важко спланувати усе чітко і без проблем, не маючи досвіду у подібних питаннях. Саме тому завжди є варіант – звернутися у вантажне таксі. З допомогою кваліфікованого менеджера можна підібрати зручний вантажний транспорт, а також домовитися про участь у переїзді професійних пакувальників і вантажників. За їх допомоги усі процеси будуть значно пришвидшені.

Вибір вантажного автомобіля.

Одна з найбільших проблем під час переїзду – це вибір вантажного транспорту. Існує багато його варіацій, саме тому визначення необхідного слід доручити професіоналам. Мувінгова компанія не тільки обере найбільш комфортний для перевезення людей і речей транспорт, а також запропонує послуги професійних вантажників, які зможуть гарантувати безпечне та комфортне транспортування до нового місця.

Щоб визначити тип автомобіля, що буде максимально ефективним для перевезення конкретного вантажу, треба знати об’єм та вагу речей для транспортування.

  1. Для перевезення ваги до 650 кг, об’єм якої не перевищує 1,5 м3, можна використовувати вантажний міні-вен.
  2. Для перевезення ваги від 650 до 1500 кг з об’ємом до 10 м3, рекомендується залучити вантажний бус. 
  3. Для перевезення ваги від 1500 до 2000 кг, об’єм якої не перевищує 14 м3, слід замовити вантажний бус з окремим кузовом.
  4. Для перевезення ваги від 3000 до 5000 кг, об’єм якої не перевищує 35 м3, можна використовувати вантажівку з гіробортом.

Вантажне таксі можна використовувати для транспортування меблів, сейфів, будівних матеріалі та музичних інструментів. У будь-якому з наведених типів автомобілів для перевезення вантажу мають бути спеціальні кріплення. Вони гарантують безпеку перевезення та цілісність вантажу. Якщо перевезення проводиться у вечірню чи нічну пору, автомобіль має бути обладнаний додатковим освітленням, щоб під час завантаження та розвантаження нічого не було пошкоджено.

Мувінгова компанія «Переїзд? Легко!» у Хмельницькому надає за запитом замовника послуги пакувальника і пакувальні матеріали. Так вірогідність збереження цілісності вантажу збільшується у декілька разів.

Без вантажника нікуди!

Вантажне таксі – це не тільки правильний автомобіль, якісні піддони та кріплення. Це ще й правильні люди – професійні вантажники. Вони виконують найскладнішу роботу – завантажують і розвантажують речі, комплектують і розміщують вантажі у кузові автомобіля для максимальної безпеки їхнього транспортування. Деякі люди помилково вважають роботу вантажника простою, тому і замовляють їхні послуги там, де недорого. А потім не знають куди скаржитися на те, що під час завантаження, наприклад, відкололася частина скляного столика чи загубилися дверцята від комода.

Об’єм вантажу також важливий у питанні замовлення послуг вантажника. Якщо мова йде про мінімальну кількість речей, то, швидше за все, достатньо буде й одного вантажника. Коли ж планується масштабний переїзд, наприклад, великого офісу, слід звернутися до мувінгової компанії. Менеджер прорахує приблизну кількість вантажу, а також кількість вантажників та час їх роботи. Важливо попередньо узгодити формат оплати не тільки оренди машини, а ще й роботи вантажників. Є два варіанти – погодинно та на весь день. Другий варіант якраз актуальний для масштабних перевезень, коли за один чи декілька днів планується відправка одразу багатьох вантажівок з речами.