Кілька порад для правильного перевезення меблів

Переїжджаючи у нове помешкання завжди хочеться взяти з собою речі, які будуть нагадувати про щось, або просто потрібні у даний момент. Що ж робити коли цими речами є меблі, перевезення яких доволі проблематичне? Особливо це проблематично коли меблі дорогі, і потрібна їх повна збережність. Спробуємо розібратись, як це краще зробити.

Перед тим як почати готувати меблі до переїзду варто їх оглянути. Цілком можливо, що наприклад ваша стара шафа надто трухлява і не переживе переїзду.

Якщо меблі можна розібрати — відразу займіться цим. Якщо ж ви ніколи їх не розбирали, тоді краще звернутись за допомогою до спеціалістів. Причин для демонтажу багато. Можливо те, що ваші меблі просто не пролізуть у дверний отвір, або ж у домі немає вантажного ліфта, а спускати величезний предмет доволі проблематично. Фурнітуру при цьому обов'язково потрібно зняти та упакувати окремо.

При перевезенні шаф, двері та стінки варто упакувати в поліетилен, а внутрішні елементи краще упакувати в окремі коробки.

Меблі, які не можна розібрати, зазвичай перевозити досить проблематично. Головне не варто забути закріпити рухомі елементи, такі як дверці чи ящики. Найкращим вирішенням буде перев'язати дані елементи звичайним скотчем. І звісно перед транспортуванням вийняти всі речі, які можуть перебувати всередині.

М'які меблі також бувають як розбірними, так і не розбірними. Для того, щоб не потратити пів дня на спроби розібрати диван самостійно — краще звернутись до спеціалістів. При перевезенні шкіряних меблів варто не забувати про те, що вони легко псуються, а також бояться низьких температур. Шкіряні крісла чи дивани варто ставити окремо від усіх, а також нічого на них не класти. Переносити їх потрібно лише тримаючись за низ, і ні в якому разі не за м'яку частину чи підлокітники.

При переїзді часто постає проблема упакування крихких речей, як наприклад дзеркало. Для цього можна використати гофрокартон та повітряно-бульбашкову плівку. Лицьову сторону потрібно завернути в гофрокартон, зафіксувати скотчем та обернути повітряно-бульбашковою плівкою, яка захистить від пошкоджень.

Всі мішки та коробки варто підписати, щоб потім не було проблем з пошуком потрібних деталей. При погрузці у кузов спочатку ставляться важкі та великі предмети, а вже згодом ті, що менші. Під час перевезень часто трапляються різні ситуації, і тому краще подумати про них заздалегідь.

Найкращим рішення для перевезення ваших меблів буде звернутись у нашу компанію, яка гарантує безпеку та надійність. Нехай ваші меблі прослужать вам ще дуже довго у вашій новій оселі. Наше вантажне таксі доставить все швидко та якісно. Найкраще перевезення меблів Хмельницький.