Перевезення фортепіано - довіртеся професіоналам!

Потрібне перевезення музичних інструментів хмельницький? Звертайтеся до професіоналів! Мувінгова компанія «Переїзд? Легко!» має великий досвід такого перевезення. Працівники нашої фірми впораються з цією справою швидко, а головне, безпечно для музичного інструмента. Адже перевозити, а особливо спускати піаніно з високоих поверхів може завершитися зламаними деталями, і як результат — його несправністю.

Піаніно має багато рухомих частин (струни, молоточки, кілки, клавіші, педаль), які легко пошкодити, якщо не правильно транспортувати. Тому вибір компанії-перевізника такий важливий для збереження інструмента в цілісності і справності. В асортименті інструментів нашої компанії є все необхідне обладнання для перевезення: захисний матеріал, вантажний транспорт із кріпленням у кузові для фіксації інструмента при транспортуванні та професійні вантажники. Ми фіксуємо кришку клавіатури, щоб вона не рухалася і клавіші не пошкоджувалися. Обертаємо піаніно в ковдру для запобігання пошкодження стін або самого піаніно.

Перевозити піаніно надзвичайно складно, саме тому це завдання потребує спеціальних інструментів і навичок, а також великого терпіння та точності. Тому, якщо ви хочете доставити інструмент в тому вигляді, в якому він є, дозвольте фахівцям зробити важку роботу за вас. Компанія "Переїзд? Легко!" пропонує пакет послуг з перевезення піаніно. Оплата послуг фірми залежить від розміру фортепіано. Ціни ви можете переглянути в розділі сайту “Прайс-лист на послуги”. В послугу перевезення входять робота чотирьох вантажників, вантажного автомобіля та вартість упакування піаніно.

Після перевезення піаніно хмельницький, ми пропонуємо послугу налаштування піаніно «Україна», вартість якої складає 350 грн. Наші співробітники виконують свою роботу оперативно і порівняно дешево, знаючи всі тонкощі цього процесу. Доставка піаніно вимагає повної віддачі від усіх учасників переїзду.

Замовляючи послугу перевезення піаніно, опишіть ваш інструмент: назвіть приблизну вагу та марку. Ці дані необхідні нам для вибору підходящого вантажного транспорту та надання певної кількості персоналу для здійснення послуги. У зручний для вас час наші працівники виконають перевезення дорогого вам піаніно на європейському рівні. Оплата послуг проводиться після їх виконання. При пошкодженні майна компенсуємо його ремонт або вартість. Працюємо в Хмельницьку та Хмельницькій області.

Замовити послугу “Перевезення піаніно” та отримати кваліфіковану консультацію можна на сайті або за контактним номером в менеджера-консультанта.