Як підготуватися до переїзду? Важливі поради

Чи любите ви зміни в житті? Безумовно, відповідь залежить від того, приємні вони чи не дуже. До якого ж з них віднести переїзд? Якщо ви нервово здригнулися, лише почувши це слово, то напевно раніше покладали всі турботи щодо переїзду на свої тендітні плечі і не зовсім правильно організовували процес. А для того, щоб не повторити сумний досвід в майбутньому, ознайомтеся з нашими важливими порадами.

Як підготуватися до особистого переїзду?

1. Завжди складайте списки - це не бездумна трата часу, а навпаки - його економія. Важливо грамотно скласти список речей, які потрібно перевести, а також список завдань, які потрібно виконати (купити пакувальний матеріал, найняти вантажників).

2. Попередня підготовка - подбайте про придбання професійної упаковки (коробки, мішки, пакети). Від її якості багато в чому залежить збереження ваших речей під час переїзду. Замовте транспорт, послуги вантажників, уточніть можливість роботи фірми на вихідних або в нічний час.

3. Складіть опис речей, які перевозить мувінгова компанія, обов'язково включіть в документи пункт про матеріальну відповідальність перевізника.

4. Розміщуйте речі правильно - перед упаковкою в коробки упакуйте речі в плівку або папір. Приділіть особливу увагу крихким предметам. Головне правило - важкі предмети в коробці повинні бути знизу, легкі - зверху.

5. Маркування коробок - так потрібні речі буде легше знайти і розпакувати в новій квартирі.

6. Для перевезення домашніх тварин потрібно придбати перенесення (для кішки) або поводок (для собаки).

7. Гроші та документи завжди тримайте при собі.

Як підготуватися до офісного переїзду?

1. Правильна підготовка - гарантія успішного переїзду. Правильно виберіть день і час. Приготуйтеся до того, що робочий процес буде порушений, але намагайтеся звести час простою до мінімуму. Саме тому краще всього звернутися в професійну мувінгову компанію, яка впорається з завданням в дуже оперативні терміни.

2. Перевезення офісних меблів вимагає дуже делікатного поводження і правильної упаковки. Обов'язково використовуйте маркування з іменами співробітників. Наносьте позначення на тендітні речі (наприклад, скло).

3. Ви повинні заздалегідь визначити місця працівників в новому офісі, попередньо погодивши їх з ними. Визначте схему розміщення меблів, врахуйте розташування телефонних і комп'ютерних кабелів.

4. Обов'язково складіть детальний опис вантажу.

5. Можливо, деякі речі не знадобляться в новому офісі? Від них краще позбутися, щоб не перевозити зайве.

І найголовніша порада - заощаджуйте свої сили і час і довірте турботи про ваш переїзд (Хмельницький) фахівцям мувінгової компанії! У цьому випадку ви можете бути впевнені в безпеці вашого вантажу і оперативності виконання робіт.