Перевезення меблів - самостійно чи за допомогою мувінгової компанії?

Під час переїзду найбільше клопоту, як правило, виникає з перевезенням меблів. Це стосується як квартирного, так і офісного переїзду. Меблі потрібно розібрати, винести з дому, транспортувати без пошкоджень на нове місце і правильно зібрати знову. Як же впоратися з цими завданнями і не зійти з розуму в процесі?

Перевезення меблів (Хмельницький): без клопоту і турбот

Отже, перше питання, яке виникне у вас - як перевозити меблі? Самостійно або за допомогою мувінгової компанії? Хтось захоче заощадити і вирішить звалити величезний вантаж (як в прямому, так і в переносному сенсі) на свої плечі або вдатися до допомоги друзів. Звичайно ж, все в цілях економії. Але в процесі перевезення речей, напевно, виникне маса проблем, через які доведеться пошкодувати про своє рішення не вдаватися до допомоги професіоналів.

Чому перевезення меблів вимагає роботи професіоналів?

• Ризик пошкоджень - перевезення тендітних речей вимагає дуже делікатного поводження. Інакше існує ризик, що дорогі меблі з скляними, дзеркальними поверхнями серйозно постраждають і вам доведеться розщедритися на нові. Досвідчені фахівці мувінгової компанії зможуть правильно підібрати упаковку і забезпечити грамотне транспортування без будь-якого ризику.

• Вага і габарити меблів - перевезення великогабаритних меблів вимагає використання спеціального транспорту і вантажно-розвантажувального обладнання. А для того, щоб правильно розташувати меблі в машині і забезпечити надійну фіксацію потрібні спеціальні знання і вміння.

• Розбирання та збирання меблів - завдання не з легких. Якщо не хочете витратити масу нервів і дорогоцінного часу даремно, довірте цю справу професіоналам мувінгової компанії.

• Економія і зручність - так, це саме так. Звичайно ж, вам доведеться заплатити за послуги вантажного таксі, послуги вантажників. Але все ж ви отримаєте повну впевненість збереження вантажу і позбудетеся від зайвого клопоту. А заощаджений час можете присвятити улюбленій роботі, хобі або сім'ї.                                        

Скільки коштує перевезення меблів в Хмельницькому?

Варіантів може бути кілька. Якщо меблі перевозяться в рамках комплексного переїзду, ви оплачуєте вартість пакета послуг. Якщо ж необхідно перевезти певну деталь меблів (диван або шафу-купе), вартість буде розраховуватися окремо за кожною послугою (оренда буса і послуги вантажників). Ознайомитися з цінами можна в прайсі на нашому сайті.

Перевезення меблів (Хмельницький) здійснюється вдень і вночі, 24 години на добу! Вибирайте комфорт і бережіть нерви, а всі проблеми візьмуть на себе фахівці компанії «Переїзд? Легко!»