Послуги вантажників в Хмельницькому. Як вибрати професіоналів для Вашого переїзду?

Ви затіяли переїзд? Приготуйтеся до того, що попереду вас чекає безліч клопотів, пов'язаних з перевезенням речей. Але, на щастя, є люди, покликанням яких є допомога у найскладнішій ситуації. Досвідчені вантажники (Хмельницький) з компанії «Переїзд? Легко!» візьмуть на себе ваші турботи і перевезуть найгабаритніші речі в оперативні терміни!

В яких випадках потрібні вантажники (Хмельницький)?

Допомога професійних вантажників потрібна в багатьох ситуаціях. Це виніс меблів, побутової техніки, рояля, домашніх тварин. Нехай вас не хвилює, як спустити габаритний музичний інструмент з 10-го поверху. Про це подбають наші професіонали. А в збереженні ваших речей можете бути повністю впевнені. Будь-які пошкодження повністю виключені.

Досвідчені вантажники перенесуть величезну шафу-купе, двоспальне ліжко і стінку. У роботі застосовується сучасне обладнання і професійний інструмент BOSCH для того, щоб розібрати і зібрати меблі на новому місці.

Скільки коштують послуги вантажників в Хмельницькому?

Наша компанія робить все для того, щоб умови співпраці були максимально приємними і вигідними для клієнта. Так, робота вантажника може оплачуватися за годину або за весь день. Це залежить лише від ваших побажань. Година роботи одного вантажника - 100 грн/год., мінімальний виклик одного вантажника - 2 години, тобто ціна становить 200 грн. Ціна роботи вантажника на цілий восьмигодинний день - 720 грн. Ознайомитися з цінами детальніше ви можете тут. Ми закруглюємо роботу персоналу до кожних 15-ти хвилин в меншу сторону.

Ціна на послуги вантажників залежить від кількості людей, які будуть задіяні при переїзді. Варто зазначити, що максимальне навантаження на одного вантажника становить максимум 60 кг. Це означає, що для винесення холодильника знадобиться два вантажника. А найкращим рішенням для перевезення рояля є такелажники.

Вантажники (Хмельницький), які працюють в компанії «Переїзд? Легко!» - справжні професіонали! Вони перевезуть ваші речі в найкоротші терміни без будь-яких ушкоджень. Ми гарантуємо відповідальність в роботі і індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Вибравши послуги вантажників (Хмельницький), ви отримаєте відмінний сервіс, заощадите час і гроші, а також гарантовано безпечне перевезення ваших вантажів.

Якщо вам потрібна консультація, зв'яжіться з нами у зручний для вас час за контактними телефонами, вказаними на сайті.