Послуги вантажників (Хмельницький)

Кожна людина час від часу потребує перевезення речей з місця на місце з метою переїзду або в інших цілях. У будь-якому випадку не потрібно тягнути важкий вантаж переїзду на своїх плечах. Професійні вантажники (Хмельницький) нашої компанії візьмуть всі турботи на себе і зроблять це із задоволенням!

Компанія "Переїзд? Легко!" надає послуги вантажників (Хмельницький) 24 години на добу і 7 днів на тиждень.

У нас працюють справжні професіонали, які подбають про ваші речі - вони будуть перевезені в ідеальному стані. Замовити вантажників (Хмельницький) - це дуже зручно і недорого. Вони приїдуть до вас в будь-який час, оцінять об'єм речей, можливість виносу меблів в нерозібраному вигляді, обговорять варіанти упаковки.

Послуги вантажників (Хмельницький): види робіт

Комплекс послуг, які надають наші вантажники (Хмельницький), включає такі роботи як упаковка, розпакування, завантаження і розвантаження речей, меблів, товарів.

Максимальне одноразове навантаження на одного вантажника - до 60 кг, і максимальний одноразовий обсяг який він може перенести - до 0,7 м. куб.

Робота вантажника оплачується погодинно або по днях, в залежності від умов роботи і вимог клієнта. Ціни на послуги вантажників - 80 грн/год, 590 грн/день (8 год). Мінімальне замовлення - 160 грн/виїзд (до 2 год роботи).

• при погодинній роботі щогодини 10 хв. перерва;

• при денній роботі (8 год), кожну годину 10 хв перерва, плюс через 4 години перерву на обід на 30 хв;

• оплата за неповну годину роботи округляється за кожні 15 хв;

• скасування виклику 50 грн/чол - менш ніж за 1 годину до початку роботи. Безкоштовно за більш, ніж 1 год. до початку роботи.

Роботи з перевезення речей будуть виконані в найкоротші терміни. У роботі застосовується професійний інструмент BOSCH та сучасне обладнання для складання і розбору меблів.

Хочете позбавити себе від зайвого клопоту під час переїзду? Найняти вантажників (Хмельницький) - кращий вихід!

Замовити послуги вантажників (Хмельницький) можна зараз, залишивши заявку на сайті або зв'язавшись з нами за контактними телефонами.

Замовити послугу

 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 

Послуга «Послуги вантажників (Хмельницький)» представлена в послугах, в розділі Автоперевезення.

Новини компанії

Вантажники мувінгової компанії "Переїзд? Легко!" стажувалися у Львові!
30 грудня 2016 в 14:24

Професійні вантажники мувінгової компанії "Переїзд? Легко!" (Хмельницький) пройшли стажування в компанії "УРА! Переїзд" (м. Львів). Це провідна українська мувінгова компанія, яка вже багато років працює над розвитком вітчизняного…

Перша мувінгова компанія Хмельницького до ваших послуг!
30 грудня 2016 в 08:00

Чудова новина для всіх жителів Хмельницького і ообласті! У місті з'явилася мувінгова компанія "Переїзд? Легко!" фахівці якої вирішать всі проблеми з переїздом!Кожен знає, наскільки складним і напруженим може бути переїзд…

 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги