Вантажне таксі (Хмельницький)

Вас очікує особистий або офісний переїзд (Хмельницький)? Компанія "Переїзд? Легко!" позбавить вас від клопоту з пошуком транспортних засобів.

Вантажне таксі (Хмельницький) - ідеальне рішення для комфортного і легкого переїзду. Довірте всі турботи компанії "Переїзд? Легко!" і вам не доведеться думати про те, який бус вибрати, щоб в нього помістилися всі ваші речі і де знайти надійних вантажників.

Таксі вантажне (Хмельницький): кращі рішення для вашого комфорту!

Наш автопарк - це безліч містких бусів і вантажівок, які оснащені необхідним обладнанням для перевезення меблів, банкоматів, сейфів. У кожному авто є ремені для фіксації вантажу, картонні листи, вантажні ковдри. Тому ви можете не переживати про те, що ваше майно пошкодиться під час переїзду.

• Вантажний бус до 10 м.куб. (Габарити: висота - 1,80 м, ширина - 1,70 м, довжина - 3,30-3,70 м, вантажопідйомність - 1500 кг). ЦІНА: 150 грн/год по місту 10,5 грн/км при виїзді за межі міста в одну сторону. Мінімальне замовлення - 300 грн по місту (до 2 год роботи).

Вантажний бус до 14 м.куб (габарити: висота - 2,1 м, ширина - 2,2 м, довжина - 4 м; вантажопідйомність - 2000 кг.). ЦІНА: 220 грн/год по місту 12,5 грн/км при виїзді за межі міста в одну сторону. Мінімальне замовлення - 440 грн по місту (до 2 год роботи).

Вантажівка до 25 м.куб (габарити: висота - 2,37 м, ширина - 2,06 м, довжина - 4,95 м; вантажопідйомність - 3000 кг.). ЦІНА: 300 грн/год по місту 18,5 грн/км при виїзді за межі міста в одну сторону. Мінімальне замовлення - 600 грн по місту (до 2 год роботи).

• Вантажівка до 35 м.куб. (Габарити: висота - 2,30 м, ширина - 2,37 м, довжина - 6,00 м; вантажопідйомність - 5000 кг.). ЦІНА: 340 грн/год по місту 19,5 грн/км при виїзді за межі міста в одну сторону. Мінімальне замовлення - 680 грн по місту (до 2 год роботи.

- При роботі вантажівки в салон може сісти тільки два пасажира, за умови відсутності вантажників;

- При виїзді за місто, відстань починає вважатися при виїзді на об'їзну дорогу і за її межі в одну сторону;

- Оплата при неповному годині роботи округляється до кожних 15 хв;

- При роботі вантажівки з гідро до першої години роботи додається 50 грн, тобто вартість години роботи 390 грн, а мінімальне замовлення 780 грн;

- Скасування виклику 100 грн - менше ніж за 30 хв до початку роботи. Безкоштовно - більше 30 хв до початку роботи;

- У мінімальне замовлення входить перевезення з однієї адреси на іншу адресу в межах міста Хмельницький. Кожна наступна адреса оплачується додатково як додаткова година роботи.

Для забезпечення зручності перевезення речей в нічний час в кузовах авто є освітлення.

У нас ви можете орендувати пакувальний матеріал, рокли, піддони і візки.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, 24 години на добу!

Ознайомтеся з роботою наших вантажників у фотогалереї.

Замовляйте таксі вантажне (Хмельницький), переконайтеся в тому, що переїзд може бути дійсно комфортним і легким!

Замовити послугу

 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 

Послуга «Вантажне таксі (Хмельницький)» представлена в послугах, в розділі Автоперевезення.

Новини компанії

Вантажники мувінгової компанії "Переїзд? Легко!" стажувалися у Львові!
30 грудня 2016 в 14:24

Професійні вантажники мувінгової компанії "Переїзд? Легко!" (Хмельницький) пройшли стажування в компанії "УРА! Переїзд" (м. Львів). Це провідна українська мувінгова компанія, яка вже багато років працює над розвитком вітчизняного…

Перша мувінгова компанія Хмельницького до ваших послуг!
30 грудня 2016 в 08:00

Чудова новина для всіх жителів Хмельницького і ообласті! У місті з'явилася мувінгова компанія "Переїзд? Легко!" фахівці якої вирішать всі проблеми з переїздом!Кожен знає, наскільки складним і напруженим може бути переїзд…

 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги